۳ روش مناسب برای کاهش وزن

0
354

داشتن وزنی مناسب و ایده‌آل از هدف‌های افراد بسیاری است. برای دستیابی هرچه سریعتر به هدف خود باید راه‌کارهای مناسب و کارآمد را انتخاب کنید. اگر به دنبال این هستید که روند لاغری خود را سرعت ببخشید و هرچه زودتر از شر وزن و چربی‌های اضافه راحت شوید، پیشنهاد می‌کنیم ۳ روش مناسب برای کاهش وزن که در این نوشتار معرفی می‌کنیم را دنبال کنید. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

 روش مناسب برای کاهش وزن

مصرف سرکه سیب برای لاغری

در شرایطی که نوشیدن یک لیوان آب روشی خوب برای سم‌زدایی بدن و افزایش ترشح شیره های گوارشی است، مصرف سرکه سیب به جای آب می تواند فواید کاهش وزن و تقویت سیستم ایمنی را در اختیار شما قرار دهد. مطالعات نشان داده اند که سرکه سیب ممکن است به کاهش احساس گرسنگی در نتیجه کند کردن روند تخلیه معده کمک کند. همچنین، سرکه سیب شاخص گلیسمیک مواد غذایی پر کربوهیدارت مانند پاستا را کاهش می دهد که این به معنای احساس سیری برای مدت زمانی طولانی‌تر به واسطه ترشح کندتر گلوکز در جریان خون است. در نتیجه مصرف سرکه سیب میتواند یک روش مناسب برای کاهش وزن باشد.

فعالیت بدنی

انجام ورزش صبحگاهی نه تنها سوخت و ساز را تقویت می کند و کالری های بیشتری نسبت به افرادی که در زمان های دیگر ورزش می کنند را می سوزانید، بلکه خلق و خو را نیز بهبود می بخشد و الهام بخش شما برای تصمیم گیری های سالم در طول روز است. انجام ورزش پیش از هر کار دیگری در صبح از نادیده گرفتن آن جلوگیری می کند. اگر انجام ورزش با معده خالی برای شما دشوار است یا از نظر زمان در مضیقه قرار دارید می توانید انجام چند حرکت انرژی بخش یوگا را مد نظر قرار دهید.

مدیتیشن و تنفس

حداقل ۱۰ دقیقه را به انجام مدیتیشن، برای نشستن و تنفس، برای آرام کردن بدن و ذهن و برای تجسم و تشویق غذا خوردن متفکرانه اختصاص دهید. عادت کردن به انجام مدیتیشن صبحگاهی می تواند احساس سپاسگزاری برای مواد غذایی مصرفی، کمک به احساس رضایت بیشتر و پیشگیری از پرخوری را موجب شود.

عصرایران
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید