کیست های چربی را به روش طبیعی درمان کنید

164

کیست های چربی معمولا در اکثر افراد به دلایل گوناگونی رخ می دهد و روش های درمانی گوناگونی در این زمینه وجود دارد، از این رو بسیاری از افراد برای خلاص شدن از شر این کیست ها و جلوگیری از عفونت ، اقدام به استفاده از داروهای شیمیایی می کنند، شاید بهتر باشد کمی دست نگه دارید تا با روشهای درمان طبیعی کیست های چربی آشنا شوید. در ادامه با گیاه یاب همراه باشید.

کیست های چربی
سرکه سیب

سرکه سیب از مهم ترین مواد برای از بین بردن کیستها و رهایی از آن است، سرکه، پوست را از باکتریها حفاظت می کند و عفونت را از بین می برد. کمی سرکه را مستقیما بر قسمت آسیب دیده بگذارید، این کار را روزانه و به مدت یک هفته انجام دهید.

گیاه کاسنی

التهابات این کیستها را می توان با استفاده از یک قاشق از این گیاه مخلوط با بنفشه عطری درمان کرد. این مخلوط را در آب بگذارید و به مدت ۴۵ دقیقه بجوشانید سپس محلول را صاف کرده و روزانه ۴ بار به مدت ده روز بنوشید.می توانید این محلول را مستقیم روی کیستها قرار دهید تا احساس راحتی کنید.

آلوئه ورا

عصاره آلوئه ورا را مستقمیا بر روی کیست های چربی بگذارید یا آن را بنوشید.

شیر

چای کیسه ای را در شیر بخیسانید، سپس در طول شب روی کیست های چربی بگذارید، اجرای دائمی این روش ازحجم کیستها کم کرده و به درمان سریع آن کمک خواهد کرد.

عسل

مقداری عسل را با گندم و موز مخلوط کنید و مستقیما بر روی کیستها بمالید با تکه ای پارچه آن را ببندید و بگذارید در طول شب به همین حالت باقی بماند.
عصرخبر
همچنین بخوانید :  درمان عفونت مثانه با روش های خانگی
بنر تلگرام گیاه یاب

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید