کوچک کردن بینی بدون نیاز به عمل جراحی

0
771

جراحی یا عمل بینی یکی از رایج‌ترین انواع جراحی زیبایی در سراسر جهان بوده و به خصوص در میان جوانان ایرانی طرفداران زیادی دارد. شاید بتوان گفت که جراحی بینی، محبوب‌ترین نوع جراحی زیبایی در ایران باشد. اما در بسیاری از موارد به دلیل تجربه نداشتن جراح، نوع استخوان بینی و موارد دیگر، ممکن است نتیجۀ جراحی برای فرد ایده‌آل نباشد. همچنین بسیاری از افراد حاضر نیستند که برای زیبایی بینی به زیر تیغ جراحی بروند. خوشبختانه برای کوچک کردن بینی روش‌های ساده‌ای وجود دارند که ممکن است برای شما کاربرد داشته باشند. در این مطلب به بررسی یکی از این روش‌ها می‌پردازیم. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

کوچک کردن بینی

همانطور که گفتیم، بسیاری از افراد در اثر جراحی بینی توسط افراد غیر متخصص با انواع مشکلات مواجه می شوند و برای تمام عمرزیبایی ظاهری بینی آنها از دست می رود و یا دچار تنگی نفس می شوند.

با استفاده از یک محلول خانگی می توان به راحتی چربی های اضافی روی بینی رااز بین برد و به ظاهری زیبا و بینی قلمی دست یافت.

روش خانگی کوچک کردن بینی

برای درست کردن محلول به یک قاشق چایخوری خمیر دندان، یک قاشق چایخوری زنجبیل تازه و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب نیاز دارید.

تمام مواد را با هم مخلوط مخلوط کنید و آنگاه به مدت ۳۰ دقیقه بر روی بینی خود قرار دهید، قبل از استفاده از محلول، بینی را با آب و صابون شسته و خشک کنید.

پس از نیم ساعت ترکیب را توسط آب گرم از روی بینی خود پاک کنید و نیز می توانید از کرم مرطوب کننده برای جلوگیری از خشکی پوست خود استفاده کنید.

در صورت استفاده روزانه از این محلول می توانید در عرض کمتر از ده روز تفاوت را در شکل ظاهری بینی خود احساس کنید، اگر در حین استفاده از آن احساس سوزش یا قرمزی در بینی خود کردید، در دفعات بعدی میزان زنجبیل را در ترکیب کاهش دهید.

افرادی که از این ترکیب استفاده کرده اند در یک بازه زمانی کوتاه دارای یک بینی خوش فرم و کشیده شده اند بدون اینکه متحمل درد و هزینه بالای جراحی زیبایی بینی شوند.

منبعالودکتر
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید