کاهش فشارخون با این نسخه‌ی طبیعی

0
478

فشارخون عارضه‌ای است که علائم خاصی نداشته و به طور ناگهانی پدیدار می‌شود، به همین دلیل بسیاری از آن با نام «بیماری خاموش» یاد می‌کنند. متاسفانه برخی فشارخون را دستکم می‌گیرند و اطلاع ندارند که این عارضه می‌تواند به خطرات جدی مانند سکته قلبی و مغزی منجر گردد. در این نوشتار قصد داریم به معرفی یک نوشیدنی طبیعی و بی‌نظیر برای کاهش فشارخون بپردازیم. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

کاهش فشارخون

سابقه خانوادگی در بروز فشار خون بالا به عنوان یک فاکتور مهم محسوب می‌شود.

فشار خون بالا و یا HBP بر خلاف باور مردم به پرخاشگری یا عصبانیت مرتبط نیست و چه بسا افراد زیادی هستند که شخصیت آرامی دارند، اما از فشارخون بالا رنج می‌برند.

ما در اینجا یک دستورالعمل مفید و موثر که در کشور آلمان برای کاهش فشارخون مورد استفاده قرار می‌گیرد، معرفی می‌کنیم.

نوشیدنی طبیعی برای کاهش فشارخون

۲ لیتر آب تصفیه شده

چهار عدد لیمو پوست کنده

چهار حبه سیر

چهار قطره اسانس اسطوخودوس

یک بند انگشت زنجبیل تازه

طرز تهیه

۱.لیمو‌ها را شسته و هسته‌های آن را در بیاورید سپس پوست زنجبیل تازه را جدا کرده و همه مواد و کمی از آب را داخل مخلوط کن ریخته تا یک ترکیب یک دست بدست بیاید سپس این مواد را در یک ظرف ریخته و آن را بر روی حرارت قرار دهید و کم کم به آن باقی آب را اضافه کنید و منتظر بمانید تا ترکیب به جوش آید، در پایان پس از سرد شدن مواد آن را داخل شیشه بریزد و آن را داخل یخچال نگهداری کنید.

۲.میزان مصرف نوشیدن این نوشیدنی سالم ۲ ساعت قبل از غذا هر روز است به یاد داشته باشید قبل از نوشیدن ترکیب را هم زده و سپس آن را بنوشید و نگران بوی سیر آن نباشید، زیرا لیمو و زنجبیل بوی ناخوشایند سیر را از بین می‌برد.

با مصرف روزانه این نوشیدنی فشارخون بالا شما تنظیم شده و دیگر نگران خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سکته مغزی و قلبی نباشید.

باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید