چگونه برای خرید بلیط هواپیما ارزان با google flights کار کنیم!

0
54

 اگر به دنبال تهیه بلیط هواپیما ارزان هستید و تا به حال حتی اسم گوگل فلایتز (google flights ) هم نشنیده اید حتما این مطلب را بخوانید. هزاران شرکت و صفحه اینترنتی ممکن است به شما پیشنهاد خرید بلیط هواپیما را بدهند و شما گیج شوید. صنعت گردشگری و تدارکات بلیط هواپیما ارزان، نه تنها در ایران بلکه در طولانی دنیا، جذاب است و طرفداران زیادی دارد. یکی از معروفترین شرکت هایی که متعرض شدن این صنعت ورود کرد، شرکت گوگل است. این شرکت با تخلص google flights شروع به فعالیت کرد، به طوریکه مسافران می توانند قیمت بلیط هواپیماها را ناسازی میان ۳۰۰ خطوط هوایی بررسی کرده و تهیه نمایند. گوگل همواره به دنبال ایجاد تمایز و بهبود google flights است. به عنوان مثال، افراد کثیر السفر می توانند از طریق این سایت، از تاخیر در حیات دوران های پروازی ایرلاین ها باخبر شوند. در واقع گوگل تاخیر در پروازها را پیش بینی می کند! این کار را از شیوه تحلیل داده های جمع آوری شده خود انجام می دهد. شاید حرف از پیش بینی کمی عجیب باشد اما نکته جالب توجه این است که بی اندازه از ۸۰ درصد پیش بینی تاخیری که توسط گوگل فلایت انجام شده، درست بوده است! گوگل شوراندن به هیجان آمدن مقوله پروازها، نگاهی همه جانبه داشته است! به طوریکه می داند خرید بلیط هلکوپتر ارزان پاک عموم مردم مهم است. از این رو با ارایه اطلاعاتی کاربرانش را از قیمت ارزانترین بلیط هواپیما آگاه می سازد. البته ممکن است در هنگام خرید از google flights با مغایرت قیمتی رو به رو شوید! هر چند که این اتفاق به ندرت اتفاق می افتد اما در صورت بروز آن می توانید به راحتی از طریق دکمه ای که در پایین صفحه آغوش چپ قرار دارد، اطلاع رسانی کنید!

نحوه رزرو بلیط از گوگل فلایت –    ابتدا به سایت google flights وارد شوید. –    مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید. –    تک سفره یا بلیط رفت و برگشت خود را تعیین کنید. –    مرحله بعدی انتخاب تعداد مسافران و نوع کلاس پر.ازی که قصد سفر بالا آن را دارید می باشد. –    با انتخاب تاریخ پرواز می توانید کمترین قیمت بلیط را در زمان انتخابی ببینید. –    امکان بسامان سازی پروازها با فیلترهای گوناگون در گوگل وجود دارد. –    برای تکمیل خرید نیز دو گزینه وجود دارد. ۱- از طریق گوگل (زمانی که رزرو از طریق گوگل را آزادگی کرده اید) ۲- از طریق آژانس ها (زمانی که روی بلیط ها کلیک میکنید) در صورت کنسلی، تایید و یا هر موردی نیز با خطوط هوایی یا آژانسی که از آن سودا کرده اید تماس بگیرید! که گاهی برای ایرانیان مشکل است! یکی از دغدغه های مرد کشورمان در استفاده از گوگل فلایت، تحریم های متنوعی است که هر روز بر علیه ایران اعمال می شود. در گزینه های گوگل فلایت نیز متاسفانه کنیه ایران دیده نمی شود و مسافران می بایست گداختن سفتن ازاله بکارت کردن سوراخ کردن فرسودن نحو کشورهای دیگر اقدام کنند! دغدغه پرداخت پول، اطلاع رسانی و …. از جمله مواردی است که مردم فارس عوعو در استفاده از Google Flights با آن روبرو هستند. البته جای نگرانی نیست! در ایران نیز سایت های معتبری مانند سفرمی وجود دارد که در آن نه تنها می توان ارزانترین نرخ های بلیط هواپیما را مجذوب و صحو کرد. بلکه عموم امکاناتی که گوگل فلایت ارایه می کند را نیز ارایه می دهند. این سایت امکان جست و جو در میان بلیط ای ایرلاین های گوناگون داخلی و خارجی فعال در ایران را فراهم کرده است. افزون بر این موردها مسافران می توانند قیمت مدنظرشان از بهر بلیط را در سامانه وارد کنند تا همراه جفت تغییر قیمت و کاهش آن، و نزدیک شدن به قیمت درخواستیشان، از طریق پیامک اطلاع رسانی شود! این ساده ترین راه برای خرید بلیط هواپیما ارزان است. شاید عده ای تصور کنند که خرید بلیط از ایرلاین های خارجی توسط سایت های داخلی امکان ندارد. اما سامانه آنلاین سفرمی امکان رزرو بلیط جت ایرلاین های خارجی و همینطور رزرو هتل های خارجی را به راحتی و از طریق کارت های عضو شتاب برای منبسط وطنان فراهم آورده است. یکی دیگر از مواردی که خیال کاربران را در خرید از سایت سفرمی راحت می کند، پشتیبانی ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال از خرید آنهاست. در صورت بروز هر گونه مشکلی؛ کنسلی و یا سوالی می توانند به راحتی از طریق شماره و یا سایت درخواست خود را اعلام کنند.

خرید از سایت سفرمی نحوه خرید از سایت سفرمی بسیار آسان است. سایت سفرمی امکان خرید بدون ثبت نام را ایضاً برای مسافران ایجاد کرده است. اما اگر می خواهید از سایر خدمات آن استفاده کنید بهتر است ثبت نام را انجتم دهید. –    به سایت safarme.com مراجعه کنید. –    در صفحه اول مشخصاتی مانند انتخاب مبدا و مقصد، تعداد نفرات و تاریخ عزیمت پرسیده می شود. –    سپس لیستی از پروازها در تاریخ انتخابی شما به نمایش درآورده می شود که باده توانید بر بالاصاله قیمت ساعت پروازی و …. فیلتر کنید. برای مراجعه به منبع این مطلب این صفحه را ببینید.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید