همه چیز درباره میگرن چشمی

0
1000

همانطور که میدانید میگرن عارضه‌ای است که با اختلالات مغزی و اعصاب در ارتباط است و اغلب مردم میگرن را با سردردهای شدید و آزاردهنده‌ی این بیماری میشناسند. جالب است بدانید که اگر برای درمان و جلوگیری از پیشرفت میگرن اقدامی صورت نگیرد، میتواند به میگرن چشمی منجر شود. در این نوشتار به همراه یک متخصص چشم به بررسی این عارضه و علائم آن میپردازیم. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

میگرن چشمی

فیض متخصص قرنیه و چشم پزشک اظهار داشت: بیماری میگرن چشمی در اثر اختلالات مغز و اعصاب و سردردهای شدید ایجاد می‌شود که در صورت درمان نکردن به موقع آن این بیماری اثرات خود را در چشم نمایان می‌سازد.

وی بیان کرد: در این نوع بیماری دید افراد در اثر میگرن کاهش پیدا می‌کند به طوری که فرد محیط را همراه با جرقه‌های برقی می‌بیند.

فیض عنوان کرد: در اثر بیماری میگرن چشمی افراد در بعضی از مواقع با تاری دید روبرو می‌شوند که در این حالت چشم تحت تاثیر سردرد شدید و اختلالات مغزی قرار می‌گیرد و چنین عکس العملی را از خود نشان می‌دهد.

متخصص قرنیه و چشم پزشک تاکید کرد: بیماری میگرن چشمی هیچ ارتباط مستقیمی با اجزای چشم ندارد و این مساله بیشتر به خاطر اختلالات مغزی شیوع پیدا می‌کند.

وی یادآور شد: در بعضی از مواقع در اثر بروز میگرن چشمی افراد به طور موقت ممکن است بینایی خود را از دست دهند.

باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید