نسخه‌ی ژاپنی برای رشد سریع مو

0
558

برای رشد سریع مو روش‌های فراوانی پیش روی شماست، می‌توانید به داروخانه مراجعه کرده و یک شامپوی تقویتی تهیه کنید که البته اغلب محصولات بهداشتی دارای ترکیبات شیمیایی هستند و ممکن است باعث بروز آسیب‌های مختلف گردند. یکی از بهترین روش‌ها استفاده از مواد طبیعی و شامپوهای خانگی برای رشد سریع مو است. در ادامه به معرفی یک نسخه‌ی فوق‌العاده‌ی ژاپنی می‌پردازیم. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

برای رشد سریع مو

شستشوی مو با آب برنج (آنچه پس از پخت برنج باقی می ماند) می تواند به رشد سریع‌تر مو کمک کند.

زنان ژاپنی دیر زمانی است که از این راز آگاهی دارند، اما به تازگی مورد توجه هر چه بیشتر قرار گرفته است. آب برنج می تواند رشد مو را تحریک کند، تارهای مو را تقویت کند، و سلامت پوست سر را بهبود ببخشد. افزون بر این، آب برنج ریشه های مو را تقویت می کند، در شرایطی که حجم و درخشش بیشتری به آن می بخشد.

این روش درمانی بسیار ساده است و می توانید در خانه آن را انجام دهید، در شرایطی که دیگر نیازی به صرف هزینه های سنیگن برای خرید محصولات گران قیمت وجود ندارد. پس از شستشوی مو با شامپو، با آب برنج پوست سر خود را ماساژ دهید و به سمت انتهای تارهای مو حرکت کنید. زمانی که مو به طور کامل مرطوب شد، اجازه دهید ۵ تا ۱۰ دقیقه به همان حالت باقی بماند، سپس سر خود را با آب شستشو دهید.

در مدت زمانی کوتاه نتیجه استفاده از آب برنج را شاهد خواهید بود.

عصرایران
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید