مدیریت مصرف آب با این اپلیکیشن ها

0
564

آب مایه‌ی حیات است و اگر بدن انسان با کمبود آن مواجه شود ممکن است انواع عارضه‌ها و مشکلات جسمی و روحی به سراغ فرد آیند. از این رو مهم است که با میزان مورد نیاز آب بدن در طول روز آشنایی داشته باشید و سعی کنید تا آن را تامین کنید. برای انجام اینکار نیازی نیست تا همواره مقدار آب مصرفی خود را به خاطر بسپارید، تنها کافیست یکی از اپلیکیشن‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم را برروی گوشی خود نصب کرده و بگذارید آنها مدیریت مصرف آب را برایتان انجام دهند، اینگونه همیشه خیالتان راحت است که با کمبود آب مواجه نمیشوید. با گیاه یاب همراه باشید.

مدیریت مصرف آب

Plant Nanny

این اپلیکیشن یکی از بهترین نمونه ها در نوع خود محسوب می شود که برای استفاده از آن باید نسخه iOS 7.0 یا جدیدتر را روی آی‌فون، آی‌پد یا آی‌پاد تاچ خود در اختیار داشته باشید. در اپلیکیشن پلنت ننی گیاهانی کوچک مهمان دستگاه شما می شوند. با توجه به میزان نوشیدن آب روزانه، گیاه شما رشد می کند و می توانید گلدان ها و گیاهان بیشتر را از حالت قفل خارج کنید.

تنها با یک دکمه می توانید تمام گیاهان خود را تغذیه کنید. اپلیکیشن پلنت ننی همواره نوشیدن مقدار درست و کافی از آب را به کاربر یادآوری می کند. این اپلیکیشن سابقه روزانه عادت نوشیدن آب سالم و منظم شما را نگهداری و آرشیو می کند.

Waterlogged

این اپلیکیشن ظروف مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که با انتخاب هر یک می توانید میزان آب مصرفی را ثبت کنید. همچنین، یادآورها و نمودارهایی که میزان آب مصرفی را بر مبنای روزانه نشان می دهند و آن را بهبود می بخشند، در دسترس کاربر قرار دارند.

برای استفاده از این اپلیکیشن به نسخه iOS 9.0 یا جدیدتر روی آی‌فون، آی‌پد یا آی‌پاد تاچ خود نیاز دارید.

مدیریت مصرف آب

Daily Water

برای استفاده از این اپلیکیشن به نسخه iOS 8.0 یا جدیدتر روی آی‌فون، آی‌پد یا آی‌پاد تاچ خود نیاز دارید. کاربران اندروید نیز باید به نسخه ۴.۲ یا جدیدتر مجهز باشند. در ابتدا هدف روزانه نوشیدن آب خود را مشخص می کنید. این اپلیکیشن به ردیابی مقدار آب مصرف شده کمک می کند و در صورتی که به صورت منظم آب ننوشید و از هدف خود دور شوید این مساله را به شما یادآوری می کند.

بنابر برنامه تنظیم شده برای نوشیدن آب، شما می توانید یک زنگ هشدار ویژه را برای یادآوری انتخاب کنید. همچنین، اپلیکیشن دیلی واتر پیشینه نماهایی را ارائه می کند تا پیشرفت خود طی یک بازه زمانی را بررسی کنید.

عصرایران
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید