عشق واقعی مردان چگونه است

0
572

اگر متأهل باشید، به احتمال زیاد این سوال برایتان پیش آمده که آیا واقعا همسرتان شما را دوست دارد و به اصطلاح عشقش واقعی است؟ برای یافتن پاسخ این سوال بهتر است نگاهی به بررسی‌های روانشناسان و نتایج آنها داشته باشیم. در این تحقیقات مشخص گردیده است که نشانه‌های عشق واقعی مردان چیست و آنها چگونه به همسر خود ابراز علاقه می‌کنند. در ادامه بیشتر به این موضوع می‌پردازیم. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

عشق واقعی مردان

پیدا کردن بهانه برای گفتگو

هر حقیقتی که همسرتان با شما در میان می گذارد به این معناست که به شما علاقه دارد. هنوز زود قضاوت نکنید. منظورم این است که حداقل میلی برای برقراری ارتباط در او وجود دارد، درست است؟ صحبت کردن یک چیز است و بهانه آوردن به خاطر برقراری ارتباط چیز دیگری است. تلاش برای صحبت کردن با همسر، نشانه ای از عشق واقعی مردان است.

چگونگی برقراری ارتباط

وقتی فردی با شما صحبت می کند حتما می دانید که به چه چیز اشاره می کند. خیلی راحت می توانید بین صحبت های غیر مهم و صحبت های مهم تفاوت قائل شوید. بنابراین، اگر متوجه شدید که او نسبت به دیگران با شما به صورت متفاوت تری صحبت می کند، مطمئن باشید که مراقب شماست و دوستتان دارد!

تعریف کردن

اگر مردی شما را دوست داشته باشد، منتظر فرصت نمی ماند تا به شما توجه کند. اگر از شما تعریف می کند بدانید که دوستتان دارد. او مطمئن است که می خواهد با همه حرف های تملق آمیز قلب شما را به دست آورد. مردها از کسی تعریف نمی کنند، مگر آنکه آن فرد واقعا برایشان مهم باشد!

علاقه به بیرون رفتن با شما

به نظر می رسد خیلی دوستت دارد. با اینکه هر روز تو را می بیند با این حال، دلش می خواهد با او به بیرون بروید. اگر این نشانه ای از عشق واقعی مردان نیست، پس چیست؟

شوخی کردن

او اجازه دارد تا با شما شوخی کند. دلش می خواهد تا با شما شوخی کند و سر به سرتان بگذارد. او از این طریق به طور غیر مستقیم می گوید که به شما علاقه دارد.

اهمیت دادن

فرض کنید خطایی انجام داده است و می خواهد از شما معذرت بخواهد و نمی تواند منتظر بماند تا ناهار و یا قهوه تان را تمام کنید. درست وقتی که می خواهید به خاطر رفتارهایش از او شکایت کنید، به شما پیشنهاد می کند تا باهم فیلم ببینید و یا شام بخورید و تازه متوجه می شوید که او فقط به شما اهمیت داده و از هیچ کس دیگری نخواسته تا به او بپیوندد. این نشان می دهد که بعد از خودش ،مهم ترین فرد در زندگی خصوصی اش هستید و این فرصت را پیدا کرده اید تا بدانید که چقدر برای او مهم هستید!

هیجان دادن

می خواهید باور کنید که دوستتان دارد، اما می ترسید که اشتباه کرده باشید. با این حال، خیلی وقت ها احساس می کنید که با رفتارهایش هیجان زده می شوید. بله، هر لحظه ای که احساس می کنید هورمون آندروفین ترشح می شود (هورمون های احساسات خوب)! می توانید مطمئن شوید که او شما را دوست دارد.

سعی در تحت تاثیر قرار دادن

وقتی می خواهید با کسی دوست شوید، بهترین کارها را برای او انجام می دهید. بنابراین، می توانید تصور کنید که او هم همین رفتار را به شما نشان دهد. اگر مردی شما را دوست داشته باشد تلاش می کند تا هر طوری شده توجه شما را به خودش جلب کند. می تواند با شما صحبت کند، آهنگ های مورد علاقه اش را با شما در میان بگذارد، هدیه بخرد…او مطمئن است که می خواهد اعتماد شما را به دست آورد. بنابراین، اگر مردی واقعا تلاش می کند تا شما را تحت تاثیر قرار دهد، خیلی راحت علاقه خودش را به شما نشان می دهد.

سیمرغ
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید