طرز تهیه سوپ لوبیا با کلم کالی

0
510

هر وعده از سوپ لوبیا با کلم کالی حاوی ۷ میلی‌گرم از لوتئین است که میزانِ مناسبی برای دریافت این ماده در طول روز می‌باشد. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

سوپ لوبیا

برای ۸ نفر – ۱۸۲ کالری

مواد لازم

۱ قاشق غذاخوری روغن زیتون – ۸ حبۀ بزرگ سیر، خرد و له شده – ۱ عدد پیاز زرد متوسط، خرد شده – ۴ فنجان کلم کالی خرد شده – ۴ فنجان گوشتابه مرغِ کم نمک و کم چربی (یا گوشتابه سبزیجات) – ۲ قوطی کنسروِ لوبیا سفید به همراه آب درون قوطی – ۴ عدد گوجه فرنگی خرد شده – ۲ قاشق چای‌خوری گیاهانِ خشک‌شده برای طعم دادن – نمک و فلفل به میزان لازم – ۱ فنجان جعفری خرد شده

طرز تهیه سوپ لوبیا با کلم کالی

۱.روغن زیتون را درون یک قابلمۀ بزرگ داغ کنید. سپس سیر و پیاز را اضافه کرده و تا زمانی که نرم بشوند آنها را در روغن سرخ کنید. سپس کلم کالی را اضافه کرده، سرخ کنید و هم بزنید تا نرم شود. ۳ فنجان از گوشتابه، ۲ فنجان لوبیا، گوجه فرنگی، گیاهان طعم دهنده، نمک و فلفل را اضافه کنید. بگذارید مخلوط برای ۵ دقیقه در حالت نیم‌جوش بپزد.

۲.در همین حال باقی‌ماندۀ لوبیاها و گوشتابه را درون یک مخلوط‌کن ریخته و انقدر مخلوط کنید تا میکسی نرم و یکدست به وجود آید. این میکس را درون سوپ بریزید تا غلیظ‌تر شود. بگذارید ۱۵ دقیقه نیم‌جوش بپزد و سپس درون ظرف ریخته و خرده‌های جعفری را بر روی سوپ بپاشید. نوش جان.

تیم ترجمۀ گیاه یاب
منبع: allrecipes.com
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید