طرز تهیه سالاد سیب زمینی سنتی

0
581

سالاد سیب زمینی سنتی به همراه تخم مرغ، جعفری و ترب تهیه می‌شود. می‌توانید این سالاد را به تنهایی میل کرده و یا در کنار چیلی استفاده کنید. با ما همراه باشید.

سالاد سیب زمینی سنتی

۱ ساعته آماده می‌شود – برای ۸ نفر – ۲۰۶ کالری

مواد لازم

۵ سیب زمینی – ۳ تخم مرغ – ۱ فنجان جعفری خرد شده – ½ فنجان پیاز خرد شده – ½ فنجان خیارشور ریز شده – ¼ قاشق چای‌خوری نمک سیر – ¼ قاشق چای‌خوری نمک جعفری – ۱ قاشق غذاخوری خردل آماده – فلفل سیاه به مقدار لازم – ¼ فنجان سس مایونز کم‌چرب

طرز تهیه سالاد سیب زمینی سنتی

۱.یک قبلمه بزرگ از آب نمکدار را بجوشانید. پس از جوش آمدن آب، به آن سیب زمینی ها را اضافه کرده و تا زمانی که نرم شوند (حدود ۱۵ دقیقه) آنها را بپزید. سپس سیب زمینی‌ها را خارج کرده، بگذارید خنک شوند و سپس آنها را پوست کنده و خرد کنید.

۲.تخم مرغ‌ ها را درون یک قابلمه گذاشته و آنها را با آب بپوشانید. آب را به جوش آورده، سپس درب قابلمه را بگذارید و شعله را خاموش کنید. اجازه دهید تخم مرغ ها به مدت ۱۰ تا ۱۲ دقیقه درون آب داغ بمانند. سپس آنها را از آب خارج کرده، بگذارید خنک شوند، سپس پوست کنده و خرد کنید.

۳.یک کاسۀ بزرگ پیدا کنید و سیب زمینی ها، تخم مرغ ها، جعفری، پیاز، خیارشور، نمک سیر، نمک جعفری، خردل، فلفل و مایونز را درون آن بریزید. تمامی مواد را به خوبی با هم ترکیب کرده و درون بخچال بگذارید تا خنک شود. سالاد شما آماده است.

تیم ترجمۀ گیاه یاب
منبع: allrecipes.com
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید