سوپ خوشمزه برای پاکسازی بدن

0
322

اگر می‌خواهید بدنتان در وضعیت سالمی باشد و اندام‌ها مختلف به بهترین نحو ممکن عمل کنند، باید به فکر پاکسازی و سم‌زدایی بدن باشید. خوشبختانه روش‌های متنوع و طبیعی بسیاری برای پاکسازی بدن وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. در این نوشتار به معرفی یک سوپ خوشمزه برای پاکسازی بدن می‌پردازیم که فواید فراوانی دارد. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

سوپ خوشمزه

این سوپ به بهبود سیستم گوارش به خصوص روده‌ها و کبد، سیستم دفعی و کلیه ها، سیستم لنفاوی و تنفسی کمک و با پاکسازی سموم از بدن پوست شما را زیبا و جوان کرده و از جمع شدن سموم در بدن جلوگیرى مى کند.

مصرف این سوپ مواد مورد نیاز بدن شامل چربی، اسیدهای آمینه وبسیاری مواد مغذی را تامین کرده و به تقویت سیستم ایمنی می کند همچنین متابولیسم و ​​قدرت سیستم گوارش را افزایش داده و به لاغری کمک می کند.

این غذاى خوشمزه انرژی زا بوده و میزان و قند خون را کنترل کرده و به دلیل وجود مواد مغذی می تواند التهاب را درمان کند.

مصرف این سوپ با دفع مواد زائد در زیبایى و جوانی پوستتان موثر بوده و بدن شما را در برابر بسیارى بیمارى ها مقاوم و واکسینه می کند.

در زیر روش آماده سازى این سوپ خوشمزه را به شما معرفى مى کنیم که مى توانید به کمک آن بدن خود را پاکسازى کرده و وپوستی زیبا داشته باشید.

مواد لازم

یک کیلو هویج

۲ عدد پیاز

۶ فنجان آب سبزیجات یا استخوان

۳ قاشق غذاخوری زنجبیل تازه

۳ حبه سیر

یک فنجان شیر نارگیل

قاشق غذاخوری روغن نارگیل

مقداری نمک و فلفل به عنوان چاشنی

طرز تهیه

هویج، آب استخوان، سیر و زنجبیل را در یک ظرف ریخته و آن را روی حرارت قرار داده و اجازه دهید به جوش بیاید سپس سایر مواد را به سوپ اضافه  و پس ازاینکه پخته شدند، بقیه مواد را به آن اضافه کرده و چند دقیقه بعد آن را از روی حرارت برداشته و میل کنید.

باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید