زیست گیاهی حرف آخر و آموزش جادویی با انیمیشن

0
102

از دید اکثریت داوطلبان کنکور فصل های مربوط به زیست گیاهی سخت ترین و گنگ ترین مباحث را دارند و از طرفی یادگیری آن ها به شدت سخت است و همین موضوع باعث شده است تا تست های مربوط به این بخش پاسخ دهی پایینی را به خود اختصاص داده باشند. اما مشکل اینجاست که تفاوت بسیار از رشته ها و دانشگاه های معتبر با رشته های یک رده پایین تر در کمتر از ۱۰ تست است و با این گفته باید قدر تک تک تست ها برای تک تک درس ها را بدانید و متوجه باشید که از هیچ تستی نباید گذشت. اما هیچ مشکلی بدون راه حل نیست حتی در مورد زیست گیاهی؛ با پکیج زیست گیاهی حرف اخر در کوتاه ترین زمان ممکن می‌توانید بهترین آموزش ممکن را برای یادگیری این مبحث در اختیار داشته باشید و به بالا ترین درصد ممکن دست پیدا کنید.

فیزیک موسسه حرف اخر تجربه یادگیری شهودی و بدون فرمول 

در پکیج آموزشی زیست این موسسه که با تدریس اساتید زیست شناسی حرف اخر یعنی استاد محمد شاکری و استاد رضا شعبانی که از برترین اساتید زیست شناسی ایران هستند و برگزار کننده همایش هایی با بیش از ۱۰۰۰ نفر شرکت کننده هستند آماده شده است داوطلب وارد دنیای جدیدی از زیست شناسی خواهد شد و این دنیا همان دنیای شهودی زیست شناسی است که به کمک آن دیگر نیازی به حفظ کردن هیچ چیزی نیست. حتی یک کلمه از درس زیست شناسی بلکه داوطلب به صورت کاملا عمیق مطالب را درک خواهد کرد که در قالب انیمیشن است. این تدریس در تمامی دروس این مجموعه حتی درسی مانند فیزیک موسسه حرف اخر نیز مشاهده می‌شود که داوطلب با تدریس استاد کامیار کل فیزیک را با نگاهی دیگر یاد خواهد گرفت و به بالا ترین درصد ممکن خواهد رسید.

فیزیک حرف آخر

انتشارات حرف آخر اولین موسسه ای که در زمینه آموزشی مدارک معتبر دریافت کرد 

دیگر گذشت زمانی که داوطلب برای یادگیری دروس کنکور جز حفظ کردن مطالب راه و چاره دیگری نداشت. این دوران از آموزش با ورود موسسه حرف آخر به صورت کامل دگرگون شد و این مجموعه با رونمایی از سبک آموزشی جدید خود با نام پویا نمایی نشان داد که داوطلبان بدون حفظ کردن و در مدت زمان بسیار بسیار کوتاه تر نیز می‌توانند دروس خود را به صورت کامل مطالعه کنند و به بالاترین درصد نیز دست پیدا کنند. انتشارات حرف آخر به دلیل این سبک از آموزش خود توانست مدارک معتبری نیز از نهاد های بسیار معتبر جهانی دریافت کند که از جمله آن ها می‌توان به سازمان یونسکو و دانشگاه های مالزی و فرانسه نیز اشاره کرد که به دلیل سبک آموزشی جدید توسط این مجموعه از آن ها قدردانی کرده اند.

منبع : حرف آخر

مشاورین ارشد موسسه : آقای شایان مامندی- خانم حدیث قمری- خانم مریم فرزی

شماره تماس مرکزی حرف آخر :

۰۲۱-۶۶۵۷۶۱۸۲

۰۲۱-۶۶۵۷۶۳۷۱

۰۲۱-۶۶۵۶۶۶۲۳

تخفیف حرف آخر
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید