روش های درمان بیماری استیل بزرگسالان

0
711

بیماری استیل بزرگسالان با درد مفصل، تب بالا، راش صورتی‌رنگ، بزرگ شدن کبد و طحال و افزایش تعداد گلبول‌های سفید خون همراه است. خوشبختانه می‌توان با روش‌های طبیعی به درمان بیماری استیل پرداخت. با گیاه یاب همراه باشید.

درمان بیماری استیل

گیاه گون و شیرین‌بیان

پردنیزون دارویی قابل اعتماد برای درمان بسیاری از مشکلات بدن انسان است. درمان‌های جایگزینی وجود دارند که اثرات پردنیزون را در بدن شبیه‌سازی می‌کنند. ترکیب گیاه گون و شیرین‌بیان معمولا می‌تواند جایگزینی طبیعی برای پردنیزون باشد و با داشتن ترکیبات ارگانیک، آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی، می‌تواند به از بین بردن التهاب در سراسر بدن کمک کند. چای شیرین‌بیان بنوشید و از گیاه گون در پخت‌وپز استفاده کنید.

یونجه، آب بیل‌بری، زنجبیل و آب آلوئه‌ورا

این چهار ترکیب از بهترین گزینه‌های طبیعی برای درمان التهاب در بدن هستند. این مواد می‌توانند التهاب مفاصل و عضلات را کاهش داده، درد موجود در استخوان‌ها و مفاصل را برطرف کرده و به طور کلی آنتی‌بادی‌ها که مسئول ایجاد التهاب هستند را کاهش می‌دهند. روش‌های فراوانی برای جای دادن این مواد در روال روزمره وجود دارد، می‌توانید آلوئه‌ورا و زنجبیل را به صورت موضعی استفاده کرده و یا هر چهار مورد را در پخت‌وپز استفاده کنید.

کلسیم و ویتامین دی

افزایش مصرف ویتامین دی و کلسیم همواره به‌عنوان روشی طبیعی برای درمان بیماری استیل بزرگسالان پیشنهاد شده است. کلسیم و ویتامین دی برای رشد و قدرت استخوان ضروری هستند. پوکی استخوان و آرتریت معمولا با افزایش سن در ارتباطند، به همین دلیل افرادی که به بیماری استیل مبتلا هستند، معمولا با التهاب و تنزل استخوان مواجه می‌شوند که این موارد در کنار یکدیگر می‌توانند بسیار دردناک باشند. شیر، سبزیجات برگدار، دانه‌های سویا، پنیر و ماست از بهترین منابع کلسیم هستند. ماهی، صدف خوراکی، غلات صبحانه غنی‌شده، تخم‌مرغ و قارچ نیز سرشار از ویتامین دی می‌باشند.

درمان بیماری استیل با ورزش و یوگا

همانطور که مشخص است، بیماری استیل اساسا یک بیماری التهابی می‌باشد. این بدین معناست که مفاصل، تاندون‌ها، استخوان‌ها و عضلات را تحت تاثیر قرار می‌دهد. تحرک و ورزش منظم می‌تواند به برقراری جریان خون به نواحی مختلف بدن کمک کرده و همچنین انعطاف‌پذیری را حفظ کند. این موارد معمولا در بیماری‌های التهابی از بین می‌روند. تحرک مداوم در طول روز می‌تواند از شدت یافتن بیماری جلوگیری کند. 4 تا 5 روز ورزش در طول هفته به همراه تمرین‌های انعطافی نظیر یوگا می‌تواند بسیار برای درمان بیماری استیل موثر واقع شود.

هشدار

از آنجایی که عوارض بیماری استیل بزرگسالان می‌توانند جان بیمار را تهدید کنند، بسیار مهم است که برای درمان این عارضه زیر نظر پزشک باشید. اگرچه روش‌های طبیعی و درمان‌های خانگی محبوب هستند و می‌توانند موثر باشند، اما در شرایطی که به یک بیماری جدی نظیر بیماری استیل دچار هستید، باید تمام اقدامات درمانی زیر نظر پزشک انجام شوند.

منبعorganicfacts.net
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید