رفع خشکی پوست دست با ۳ روش ساده

0
570

یکی از شایع‌ترین مشکلات پوستی در فصل زمستان خشکی پوست دست است. شما میتوانید به راحتی و با استفاده از ۳ روشی که در این مطلب معرفی میکنیم، خشکی پوست دست را در فصل زمستان برطرف کنید. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

خشکی پوست دست

روش ۱: قبل از پوشیدن دستکش، دست‌ها را مرطوب کنید

اولین روش ما این است که زیر دستکش‌هایتان از یک مرطوب کننده‌ی خوب استفاده کنید. مطمئن شوید مرطوب کننده‌ای که انتخاب کرده‌اید مخصوص دست طراحی شده باشد. به این ترتیب خیالتان راحت بود که غلظت آن برای مرطوب کردن دستانتان کافی‌ست.
استفاده از مرطوب کننده در زیر دستکش باعث خواهد شد تا رطوبت از بین نرود. گرما هم کمک می‌کند تا کرم به خوبی جذب شود و دستتان نرم شده و از پوستش محافظت شود.

ترفند ۲: هوای خانه‌ را مرطوب کنید

در زمستان تقریباً همیشه سیستم‌های گرمایشی روشن هستند. این اتفاق می‌تواند هوا را خشک کند. حالا برای اینکه هوا را مرطوب نگاه دارید یک کاسه آب را نزدیک بخاری قرار دهید. حتی می‌توانید اسانس هم به آب بیفزایید تا عطر خوشی در فضا بپیچد.

روش ۳: حفظ رطوبت دست

شما باید چند بار در روز مرطوب کننده‌تان را استفاده کنید. قرار نیست فقط هنگام صبح دستتان را مرطوب کنید و توقع بهترین نتیجه را داشته باشید. برای اینکه نتیجه‌ی مطلوبی بگیرید باید چند بار در روز رطوبت دستانتان را تجدید کنید.
بسیار خوب، این‌ها ۳ تا از بهترین ترفندها برای مراقبت از دست‌ها در طول ماه‌های زمستان بودند. هنگامی که این روتین را شروع کنید، خواهید یافت که داشتن دستانی نرم و سالم خیلی خیلی آسان است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید