رابطه مافیای دارویی و بیماری های ناشناخته

0
329

به گزارش گیاه یاب به نقل از خبرگزاری فارس ، سید روح الله حسینی، مدیر عامل یکی از شرکت‌های تولید و پخش دارو در عکس العمل به هجوم شرکت‌های خارجی برای سهم خواهی از بازار مصرف دارو در ایران اظهار داشت: ما در دورانی زندگی می‌کنیم که برخی دولت‌ها استفاده از غذا و دارو را به عنوان اسلحه مجاز دانسته و در لابراتوارهای ضدانسانی خود به پرورش میکروب‌ها و ویروس‌های آزمایشگاهی مشغول هستند.

بیماری های ناشناخته

رابطه مافیای دارویی و بیماری های ناشناخته

حسینی افزود: ناگهان بیماری های ناشناخته در یک کشور ظاهر می شود و ده‌ها نفر جان خود را ظرف چند روز از دست می‌دهند و بعد از زهر چشم گیری از یکدیگر، همه چیز را از اذهان عمومی پاک می کنند، این ویروس‌های جهش یافته و میکروب‌های تغییر ژنتیکی داده شده از کجا آمده‌اند و چگونه دوباره همه چیز در فراموشی فرو می‌رود؟ این‌ها همه گوشه‌هایی از باج خواهی‌های مافیایی، مانورهای ویروسی و میکروبی و آزمایش‌های خطرناک دوران ما به حساب می‌آیند.

وی بیان کرد: به هیچ وجه صلاح نیست که برای ایجاد ارتباط با برخی کشورها، در چنین دورانی، بازار سالم و امن دارویی کشور عزیزمان ایران را به عنوان حق الزحمه علیک گیری دیپلماتیک به اغیار هدیه کنیم.

حسینی تصریح کرد: برای تصمیم گیری‌های کلان مربوط به بازار دارو به حقوق شرکت‌های داروسازی ایرانی احترام بیشتری گذاشته شود. به‌طور مثال می‌توانند از مدیران این شرکت‌های استقلال آفرین برای مشارکت در تصمیم گیری‌ها دعوت به عمل آورند.

این مدیر عامل دارویی  عنوان کرد: شرکت‌های داروسازی ایرانی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی دست به کار شدند و با انقلاب در صنعت داروسازی، کشور ایران را از مصرف کننده صرف به کشوری مستقل و حتی صادر کننده ارتقا دادند. امروز که بیرق استقلال صنعت دارو در آسمان جهان به اهتزاز در آمده و مایه مباهات و سربلندی هر ایرانی شده، باید در راستای تقویت هر چه بیشتر شرکت‌های تولید کننده داخلی گام برداریم و اقداماتی را که برای استقلال صنعت دارو تهدید محسوب شود را متوقف کنیم.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید