درمان صدای وز وز گوش با طب سنتی

0
365

وقتی سیستم شنوایی شما با اختلال و مشکلی مواجه شود، ممکن است صدای وز وز آزاردهنده‌ای را تجربه کنید. اگر چنین مشکلی دارید، حتما به متخصص گوش مراجعه کرده و علت مشکل را تشخیص دهید. سپس با مشورت متخصص میتوانید به مصرف برخی از دمنوش ها بپردازید که به درمان صدای وز وز گوش کمک میکنند. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

صدای وز وز گوش

دمنوش بادرنجبویه و زیرفون

خواص

 تقویت قلب، تقویت اعصاب، تقویت سلول‌های مغزی، خواب آوری، نشاط آوری، آرام بخشی، خون سازی، رفع بوی بد دهان، از بین بردن خواب‌های وحشتناک و از بین بردن صدای وز وز گوش از جمله خواص این دمنوش ترکیبی به حساب می‌آید.

موارد منع مصرف

این چای به دلیل دارا بودن زیرفون برای خانم‌های باردار منع مصرف دارد.

با این دمنوش‌های از شر وز وز گوش خلاص شوید

طرز تهیه

یک قاشق غذاخوری زیرفون و یک قاشق مرباخوری بادرنجبویه را با آب جوش و با شعله مستقیم و ملایم حدود یک ساعت بجوشانید؛ سپس اجازه دهید تا با شعله غیر مستقیم دم بکشد.

دمنوش به‌لیمو و زیرفون

خواص

این دمنوش آرامش بخش، ضد اضطراب، کاهش دهنده فشار خون، تقویت کننده حافظه و معده، خواب آور در هنگام شب، تب بر، شست و شو دهنده کلیه، ضد سرماخوردگی، ضد نقرس، ضد روماتیسم، ضد ناراحتی‌های عصبی ضد وز وز گوش، ضد غلظت خون، ضد آسم و ضد اسهال است.

موارد منع مصرف

 مصرف این دمنوش به دلیل دارا بودن زیرفون به خانم‌های باردار توصیه نمی‌شود.

با این دمنوش‌های از شر وز وز گوش خلاص شوید

طرز تهیه

یک مشت بزرگ زیرفون و یک مشت کوچک به‌لیمو را با مقداری آب سرد روی شعله مستقیم و ملایم حدود یک ساعت بجوشانید؛ سپس اجازه دهید با شعله غیر مستقیم دم بکشد.

باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید