با این سحری ، چربی بسوزانید

200

با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان هستیم و بطور کلی دو وعده‌ی غذایی در طول روز در اختیار داریم، بهتر است به بهترین نحو از این وعده‌ها نهایت استفاده را ببریم. سحری بعنوان سوخت بدن شما در طول روز محسوب میشود و باید دقت کنید که چه غذاهایی را در این وعده می‌گنجانید.

افرادی هستند که قبل از شروع ماه رمضان، رژیم غذایی دنبال می‌کردند و به دنبال لاغر شدن بوده‌اند، نگران نباشید، در ادامه نوعی سحری را به شما معرفی می‌کنیم که با مصرف آن هم چربی‌ها را آب کنید هم در طول روز کمتر احساس تشنگی کنید.

سحری

سحری چربی سوز

با خوردن یک نوع سحری در ماه رمضان هم می توان جلوی افزایش وزن را گرفت و ۱۰ کیلوگرم از وزن خود را بدون درپیش گرفتن رژیم غذائی کم کرد و هم احساس تشنگی را از خود دور کرد و چربی شکمی را کاهش داد و آب کرد.

مواد تشکیل دهندۀ این سحری معجزه آسا آب پرتقال ، یک عدد موز و یخ یا آب سرد است.

طرز تهیه سحری معجزه آسا :

با ریختن همه مواد تشکیل دهنده سحری معجزه آسا در دستگاه مخطوط کن و هم زدن خوب این مواد به همین راحتی می توان این وعده غذائی را تهیه کرد و آن را در طول ماه رمضان مصرف کرد.

طبق آخرین تحقیقات؛ موز نقش بسزائی در کاهش وزن دارد و ترکیب موز و پرتقال کاهش دهندۀ بسیار عالی چربی های بدن خصوصاً چربی شکم است ولی این ترکیب غذائی سحر آمیز باید در سحرهای ماه رمضان مصرف شود.

همچنین بخوانید :  فواید و مضرات کره بادام زمینی

ترکیب موز و پرتقال همچنین باعث برطرف شدن احساس افسردگی و فعالیت بیشتر هرمون احساس شادی و خوشبختی می شود و به مصرف کننده انرژی و نیروی بیشتری می دهد و روند چربی سوزی را تسریع می کند.

جام جم

بنر تلگرام گیاه یاب

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید