بالا بردن میل جنسی با این مواد غذایی

0
777

بسیاری از فرهنگ‌های باستانی قدرت غذاها برای بالا بردن میل جنسی را درک کرده بودند. به طور مثال، آرتک‌ها (تمدن سرخ‌پوستی در مکزیک) باور داشتند که درخت آووکادو و میوۀ آن حاوی خواصی برای افزایش میل جنسی هستند. در این مطلب به معرفی بهترین مواد غذایی که ممکن است به بالا بردن میل جنسی کمک کنند می‌پردازیم.

بالا بردن میل جنسی

انار

انار نمادِ «آفرودیته» الهۀ عشق در افسانه‌های یونانی است. گفته می‌شود که اولین درخت انار در دنیا را او کاشته است. انار باعث افزایش تولید نیتریک اکسید در بدن شده که می‌تواند جریان خون را بالا ببرد. این سبب می‌شود تا خون به اندام‌های جنسی برسد و به بالا بردن میل جنسی کمک کند.

صدف

از زمان‌های قدیم صدفها از غذاهای محبوب برای افزایش میل جنسی بوده‌اند. صدف حاوی مقادیر بالایی از روی و پروتئین است که باعث افزایش تولید تستوسترون می‌شود. این غذا همچنین حاوی دوپامین است که مراکز انگیختگی جنسی مغز را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

آووکادو

این میوۀ خوشمزه سرشار از اسیدهای چرب سالم و ویتامین E است که تولید تستوسترون و جریان خون به اندام‌های جنسی را افزایش می‌دهد.

انجیر

یونانی‌ها فکر می‌کردند که انجیر نمادِ باروری و عشق است. گفته می‌شود که این میوه بعلت داشتن مقادیر بالایی از اسیدهای آمینه، بسیار تمایل جنسی را – هم در زنان و هم در مردان – افزایش می‌دهد.

موز

موزها حاوی محتوای بالایی از پتاسیم هستند که به افزایش تولید هورمون‌های جنسی کمک می‌کنند. موز همچنین حاوی بروملین است که باعث بالا بردن میل جنسی می‌شود. بروملین حتی ممکن است ناتوانی جنسی مردان را بهبود ببخشد.

شکلات

شکلات همواره به‌عنوان یک خوراکی رومانتیک در نظر گرفته می‌شود. بسیاری از قبیله‌‌های باستانی از شکلات در مراسم‌های باروری خود استفاده می‌کردند و باور داشتند که این خوراکی می‌تواند شانس باروری را افزایش دهد.

سایر مواد غذایی مفید برای بالا بردن میل جنسی

  • هندوانه
  • بادام
  • گیاه مارچوبه
  • عسل
  • آب نارگیل

قبل از اضافه کردن این مواد غذایی به رژیم‌تان – به منظور افزایش میل جنسی – حتما با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید.

منبعnewhealthadvisor.com
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید