گون

0
158

اگر به دنبال گیاهی برای افزایش ایمنی بدن خود هستید گیاه گون خواسته شما را بر آورده خواهد کرد، اما باید بدانیم مصرف بیش از اندازه گون اختلالاتی هم در سیستم ایمنی بدن بوجود خواهد آورد. از این گیاه در طب سنتی استفاده های بیشماری شده است و برای بیماران قلبی بسار مفید و موثر است. در واقع گیاه گـون یک ترکیب و مکمل کامل برای سلامتی بدن شما می باشد. برای آگاهی بیشتر با گیاه یاب همراه باشید.گون

گَوَن چیست

گون گیاه بنشنی است برای سلامت قلب و ایمنی بدن بسیار مفید می باشد. این گیاه سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که باعث مهار رادیکال های آزاد در بدن می شود. در بدن رادیکال های آزاد باعث آسیب رسانی به سلول ها می شوند و ارتباط شدیدی با پیر شدن و مشکلات که در دوران پیری گریبان گیر انسان می شود دارد.

از گَوَن چه استفاده هایی می شود

گون یک نوع مکمل رژیمی می باشد که برای مشکلات سلامتی مختلف استفاده می شود. برای مثال برای درمان سرماخوردگی، عفونت های تنفسی و همچنین جلوگیری از دیابت بسیار پیشنهاد می شود که از آن استفاده کنید.

تحقیقات نشان داده که گـون می تواند ریه ها، کبد، دستگاه مجاری ادراری و همچنین طحال را ضد عفونی کند. بسیاری از پزشکان قلبی آنرا به بیماران خود توصیه می کنند. به دلیل خواصی که دارد باعث آرام ساختن اعصاب شده و همچنین قند خون و فشار خون را پایین می آورد.

آیا ریشه گون دارای خواص سودمندی برای قلب است

گون به دلیل تاثیرات بسیار مثبتی که بر روی سیستم ایمنی بدن می گذارد معروف است. اما تحقیقات بیشتری لازم است که در باره فواید آن بر روی قلب اطمینان حاصل کرد.

ضررها

مصرف بیش از حد آن باعث آسیب رساندن به سیستم ایمنی بدن می شود.
زنان باردار به هیچ عنوان نباید از گـون استفاده کنند.
افرادی که دارای بیماری لوپوس و یا سایر بیماری خود ایمنی هستند نباید از گون استفاده کنند.
توجه داشته باشید که همیشه قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.

نکات مورد توجه

توجه داشته باشید که عسل گون هیچ کدام از عوارض بالا را ندارد زیرا توسط زنبور عسل فقط شهد آن برداشت شده است و طی تحولاتی که در بدن زنبور عسل به وجود می آید عوارضی که مصرف گیاه خالص می تواند داشته باشد را عسل گون نخواهد داشت.
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید