چگونه شکم صاف داشته باشیم؟

شکم صاف هیچ راز و رمزی ندارد. باید عضلات را سفت، محکم و ورزیده کنید. برای رسیدن به بهترین نتیجه باید انقباض و کشش عضلات را با تناوب انجام دهید. این مراحل کشش باید احساس خوبی شما بدهد ولی زیاد فشار نیاورید. در این نوشتار به بررسی روش‌هایی برای انجام این کار میپردازم. لطفا با گیاه یاب همراه باشید.

شکم صاف

در عمل

به پشت دراز بکشید، دست‌ها صاف پشت سر و پاها صاف باشد. انگشت‌ها و شست باید خط بدن شما را ادامه دهند انگار که می‌خواهند به رشد ادامه دهند. به مدت ۵ تا ۸ ثانیه به کشش ادامه دهید.

آیا می دانستید…

بلند شدن بدون استفاده از دست بهترین ورزش کشش عضلات شکم شناخته شده است ولی اشتباه است. انقباض این عضلات فقط حدود ۳۰ درجه بدن را بالا می‌برد.

علاوه بر این، باید روی عضلات مفصل ران کار کنید که فشار غیرمعمولی به کمر وارد می‌کند و می‌تواند خطرناک باشد.

نکته کلیدی

برای نتایج قابل مشاهده باید هر روز چند دقیقه روی عضلات شکم کار کنید. انقباض و کشش را به نوبت انجام دهید.

کتاب شکم صاف داشتن
به این مطلب امتیاز بدید!
نوشته شده توسط گیاه یاب در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ با موضوع ورزش
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

*

code

آشپزی سالم

مرغ گریل شده با کره بادام زمینی
این غذا بهترین گزینه برای زمانی است که میهمان ناخوانده دارید و نمی‌دانید چه چیزی درست کنید. همچنین مرغ گریل شده با کره بادام زمینی یک غذای مغذی و کم‌کالری است که انتخابی عالی برای یک وعدۀ شام رژیمی می‌باشد. زمان ...
ادامه مطلب

از دل طبیعت

آیین سنتی تهیه و تولید عرق‌ بهار نارنج از جمله آیین‌های سنتی در مازندران محسوب می شود به طوری که این آیین در شورای عالی ثبت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور، با عنوان جشنواره ملی بهار نارنجِ بابـل، به ثبت ملی رسیده است. ...
ادامه مطلب
اگر چه در نگارش مطالب این سایت از منابع معتبر علمی بهره برده شده است، اما مطالب آن کلی بوده و جایگزین توصیه های پزشکتان نمی باشد.
کلیه حقوق متعلق به پایگاه طب سنتی و سلامت گیاه یاب است.