درمان خانگی بوی بد عرق

شما می توانید با استفاده از درمان خانگی بوی بد عرق خود را برای همیشه از بین ببرید و با همان مواد درون آشپزخانه به جنگ بوی نامطبوع زیر بغل بروید. در این صورت دیگر نگران مواد افزودنی و مضر موجود در ضد تعریق ها و دئودورانت ها نخواهید بود.

درمان خانگی بوی بد عرق

درمان خانگی بوی بد عرق :

جوش شیرین

جوش شیرین هم بو را می گیرد و هم تعریق را ، یکی از راه حل ها استفاده از جوش شیرین است. جوش شیرین از قدیم به عنوان یک پاک کننده و ضد بوی طبیعی به کار می رفته است. این ماده بوهای مختلف را نیز به خود جذب می کند، شاید شنیده باشید بعضی برای از بین بردن بوهای نامطبوع یخچال ظرفی سرباز از جوش شیرین را داخل یخچال می گذارند. به دلیل همین ویژگی های پاک کنندگی و بوگیری، شما می توانید از این ماده برای از بین بردن بوی زیر بغل استفاده کنید، این ماده عرق کردن شما را متوقف نمی کنداما به دلیل داشتن بعی از ویژگی ها، مانع از این میشود که باکتری ها بتوانند از عرق شما تغذیه کنند و در نتیجه باکتری ها تکثیر نمی شوند و عرق شما بو نمی گیرد. افراد مختلف به روش های گوناگون از این ماده استفاده می کنند، بعی ها جوش شیرین را بعد از حمام به زیر بغلشان می مالند، بعی دیگر مقداری جوش شیرین را روی پارچه تمیزی گذاشته و سپس پارچه را کمی مرطوب می کنند و سپس به ززیر بغل خود می مالند.

 

لیمو ترش

چند لیمو ترش را در دست خود کم کم فشار دهید تا نرم شوند. سپس از وسط به ۲ نیم کنید و به زیر بغل تان بمالید تا هسته های آن خارج شود. سپس حمام کنید. اگر زیر بغل شما موهای زائد دارد، یک روز قبل از این کار، آنها را از بین ببرید تا اسید لیموها بوی بدن شما را از بین ببرند.

به این مطلب امتیاز بدید!
نوشته شده توسط گیاه یاب در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۹۵ با موضوع درمان های طبیعی

آشپزی سالم

کتلت تن ماهی
کتلت تن ماهی بسیار خوشمزه و تُرد بوده و به احتمال زیاد فرزندتان عاشق آن خواهد شد. این کتلت منبع خوبی از مواد مغذی مانند پروتئین و کلسیم است و می‌توان از آن در وعده‌های مختلفی استفاده کرد. برای جذاب‌تر ...
ادامه مطلب

از دل طبیعت

عرق اسطوخودوس
گیاه اسطوخودوس یا لوندر به دلیل خواص دارویی و کاربری های متفاوتش دارای اهمیت بسیاری می باشد. این گیاه در درمان و پیشگیری بسیاری از بیماری ها مفید واقع شده است و در طب سنتی جایگاه ویژه ای دارد، روغن و عرق اسطوخودوس برای درمان مشکلات مغز و اعصاب بسیار مفید است، برای آگاهی کامل با این گیاه در ادامه با ما همراه باشید. ...
ادامه مطلب

تبلیغات متنی

اگر چه در نگارش مطالب این سایت از منابع معتبر علمی بهره برده شده است، اما مطالب آن کلی بوده و جایگزین توصیه های پزشکتان نمی باشد.
کلیه حقوق متعلق به پایگاه طب سنتی و سلامت گیاه یاب است.