درمان خانگی بوی بد عرق

0
138

شما می توانید با استفاده از درمان خانگی بوی بد عرق خود را برای همیشه از بین ببرید و با همان مواد درون آشپزخانه به جنگ بوی نامطبوع زیر بغل بروید. در این صورت دیگر نگران مواد افزودنی و مضر موجود در ضد تعریق ها و دئودورانت ها نخواهید بود.

درمان خانگی بوی بد عرق

درمان خانگی بوی بد عرق :

جوش شیرین

جوش شیرین هم بو را می گیرد و هم تعریق را ، یکی از راه حل ها استفاده از جوش شیرین است. جوش شیرین از قدیم به عنوان یک پاک کننده و ضد بوی طبیعی به کار می رفته است. این ماده بوهای مختلف را نیز به خود جذب می کند، شاید شنیده باشید بعضی برای از بین بردن بوهای نامطبوع یخچال ظرفی سرباز از جوش شیرین را داخل یخچال می گذارند. به دلیل همین ویژگی های پاک کنندگی و بوگیری، شما می توانید از این ماده برای از بین بردن بوی زیر بغل استفاده کنید، این ماده عرق کردن شما را متوقف نمی کنداما به دلیل داشتن بعی از ویژگی ها، مانع از این میشود که باکتری ها بتوانند از عرق شما تغذیه کنند و در نتیجه باکتری ها تکثیر نمی شوند و عرق شما بو نمی گیرد. افراد مختلف به روش های گوناگون از این ماده استفاده می کنند، بعی ها جوش شیرین را بعد از حمام به زیر بغلشان می مالند، بعی دیگر مقداری جوش شیرین را روی پارچه تمیزی گذاشته و سپس پارچه را کمی مرطوب می کنند و سپس به ززیر بغل خود می مالند.

 

لیمو ترش

چند لیمو ترش را در دست خود کم کم فشار دهید تا نرم شوند. سپس از وسط به ۲ نیم کنید و به زیر بغل تان بمالید تا هسته های آن خارج شود. سپس حمام کنید. اگر زیر بغل شما موهای زائد دارد، یک روز قبل از این کار، آنها را از بین ببرید تا اسید لیموها بوی بدن شما را از بین ببرند.

همچنین بخوانید :  درمان کلسترول بالا با میان وعده‌های سالم
درمان خانگی بوی بد عرق
به این مطلب امتیاز بدید!
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید